Politie in Delft vraag aandacht voor onschuldige kindertekening

Op Facebook en Twitter plaatst de politie van Delft een vreemde oproep met een foto van een kindertekening.
Er wordt gevraagd om de oproep zoveel mogelijk te delen. Het lijkt te gaan om een onschuldige tekening: zo is er een voetbal op getekend en nog meer hobby’s die een meisje zou kunnen hebben.
Hulp nodig
De maakster van de tekening is Lisa, schrijft de politie, en ze willen graag in contact komen met het meisje of haar ouders. Haar leeftijd is nog niet bekend. Toch heeft de politie een duidelijke reden waarom ze het bericht verspreiden: “We vermoeden dat het meisje zorg nodig zou kúnnen hebben. Maar of dat echt zo is, weten we niet. We willen het vooral aan haar en haar ouders zelf kunnen vragen.”
Ook laat de politie weten dat de oproep zeer serieus bedoeld is. “Dit wordt uiteraard niet voor niets geplaatst. Wij begrijpen dat men graag duidelijkheid zou willen omtrent het bericht. Echter zou dat kunnen betekenen dat Lisa’s privacy daardoor mogelijk achteraf in het geding komt, of dat Lisa zich straks niet meer wil melden omdat heel Nederland alle ins en outs kent. Vandaar het wat vage bericht”, schrijft de politie in een reactie op Facebook.
Delen
De politie vertelt niet hoe ze aan de brief zijn gekomen en of deze is afgegeven of dat ze het ergens hebben gevonden. De oproep is al meer dan 2000 keer gedeeld.
DELEN! Wij zijn op zoek naar Lisa. Wie (her)kent deze tekeningen in combinatie met Lisa? Heeft u info? Bel districtsrecherche op 0900-8844 pic.twitter.com/EbDCMcyOlR
— Politie Delft (@PolDelft) 2 september 2017
BEKIJK OOK DEZE VIDEO:
Ik leefde 3 dagen op sapjes en dit gebeurde er met me.
Iedere dag (gratis!) de best gelezen berichten van Libelle Daily in je mailbox? Meld je aan voor de Daily Update!
Bron: Telegraaf. Beeld: Facebook/ Twitter