Waarom kijkers 'De slimste mens' het massaal over Johan Fretz hebben

Vrijdagavond stond de laatste aflevering van De slimste mens voor de finaleweek voor veel fans van de spelshow op het programma. Op Twitter wordt vooral nagepraat over Johan Fretz, om een best bijzondere reden.
Kijkers vinden het namelijk behoorlijk irritant dat de schrijver zijn hand continu voor zijn mond houdt.
Op naar de finale
Johan Fretz moest het vrijdagavond opnieuw tegen vlogger Monica Geuze opnemen. De nieuwe uitdager was mezzosopraan Maria Fiselier. De schrijver kwam opnieuw als winnaar van de aflevering uit de bus, en mag in de finaleweek dus terugkomen.
Monica Geuze verloor de aflevering op het nippertje, en dus mag ook Maria Fiselier opnieuw plaatsnemen op 1 van de 3 De slimste mens-stoelen. Kijkers delen op Twitter veelvuldig hun mening over de – op z’n zachtst gezegd – niet zo slimme antwoorden van met name de vlogger. Maar ook ergeren ze zich aan Fretz, wiens antwoorden slecht te verstaan zijn. “Waarom heeft Johan steeds zijn hand voor zijn mond?”, klinkt het.
JOHAN WEG DIE HAND ALS JE ANTWOORD GEEFT. DANK JE. #deslimstemens pic.twitter.com/eN9exwzjGg
— Yako (@bronkhorst29) August 21, 2020
#deslimstemens Waarom heeft niemand even tegen Johan gezegd dat ‘ie niet steeds z’n hand voor z’n mond moet doen als hij praat?
— Marlies Kloppenburg (@MEKloppenburg) August 21, 2020
Is er in al die afleveringen nou geen enkele regisseur die zei: HAAL DIE HAND VOOR JE MOND JOHAN #slimstemens #deslimstemens
— Ilonka Leenheer (@IlonkaLeenheer) August 21, 2020
Heeft Johan Fretz een mond? Ik heb het nog niet kunnen zien. #slimstemens #deslimstemens
— Jeroen Eefting (@DeDoentje) August 21, 2020
#deslimstemens Johan aardige en slimme jongen, maar wanneer haalt hij zijn hand nou eens voor zijn mond weg, dan verstaan we het beter.
— Jacques van Rooijen (@jacvanrooijen) August 21, 2020
#deslimstemens Irritant dat Johan steeds zn hand voor zn mond houdt als hij een antwoord geeft.
— Rineke (@TonneDer) August 20, 2020
Al is niet iedereen het daar mee eens. “Laat die man toch, stelletje azijnpissers”, reageert iemand fel.
Kijk je ook altijd naar De slimste mens en denk je dan ‘dat kan beter’? Test je kennis met het bordspel:
De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!
lees ook
Bron: Twitter & De slimste mens. Beeld: Kro-ncrv