Columns met een glimlach: win columnbundel van Liesbeth
Je hebt de columns van Liesbeth hier op Libelle vast al een keertje voorbij zien komen. Nu heeft Liesbeth al haar columns gebundeld in een boek: True Lies. En jij kan kans maken op haar bundel.
Naast de columns die Liesbeth Chamuleau voor ons schrijft, verschijnt er ook tweewekelijks een column op haar eigen website TrueLies . Al haar stukken haken in op de actualiteit of ze vertolken herkenbare situaties van haar drie puberdochters.
Liesbeth schrijft columns omdat ze het leuk vindt om mensen aan het denken te zetten. Haar missie is om ervoor te zorgen dat elke column een glimlach op je gezicht tovert. De columns in haar boek zijn voorzien van een illustratie van Elk Kunneman die deze tekeningen in één vloeiende beweging maakte, omdat Liesbeth haar columns altijd in één keer schrijft.
Nieuwsgierig geworden? Wij mogen 3 gesigneerde columnbundels weggeven:
Beeld: TrueLies