null Beeld

Mode: Denim met een female touch

Libelle Admin

Jeans. Ze zijn er in alle soorten en maten. Van licht tot donker, met gaten of zonder gaten. Skinny strak of comfortabel baggy. Inmiddels is de destroyed jeans aan het rijtje van spijkerbroeknamen toegevoegd. Maar wat moeten we ons daarbij voorstellen en vooral… hoe dragen we dit model?

De trend

Ralph Lauren showde denim op een mannelijke manier met vrouwelijke accenten. Op de catwalk zagen we baggy broeken gecombineerd met ‘jongensjasjes’. Met een paar mooie hakken wordt het geheel toch heel vrouwelijk.

Destroyed jeans

Heel wat type jeans passeren de revu. Nu is ook destroyed helemaal hip. De versleten jeans kun je helemaal ‘nieuw’ kopen in de winkel. Beter gezegd, we willen ze zo oud en vaal mogelijk. Het liefst met zichtbare scheuren of rafels. Deze afgedragen look geeft een nonchalant karakter aan uw outfit. Tijdens de productie wordt deze denim gewassen met grove stenen om slijtage en kleurverschil te krijgen.

Afbeelding links bovenin – Destroyed jeans €39,95 (H&M)

Mix & Match

Wie zegt dat leuk altijd duur moet zijn heeft het mis! Shop verstandig en mix ‘oude’ kleding met een nieuw item. Bekijk bijvoorbeeld eens de outfit hieronder. Deze kost €107,85 bij elkaar, zelfs met een warme lange winterjas!

  • Gestreept shirt €9,95(H&M)
  • Grijze jeans €11,00(Primark)
  • Donkerblauwe mantel €39,00(C&A)
  • Ballerina’s €19,95(Shoe outlet)
  • Tas €27,95(M&S mode)

Kijk in de Libelle 6 op bladzijde 51 voor meer inspiratie en uitleg over deze trend. Of bekijk de outfit door op de afbeelding hieronder te klikken.

null Beeld

null Beeld

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden