
Premium
Je kunt nu onbeperkt alle Libelle Premium-artikelen lezen zonder reclame. Binnen 24 uur ontvang je een bevestigingsmail.
Veel plezier!
Premium
Femke (40) is freelance journalist. Ze woont met Oscar en zoon Nathan (7) in Amsterdam. Iedere week schrijft ze in Libelle wat haar bezighoudt.
In een narcistische bui googelde ik mezelf. Ik vond een heleboel foto’s, recent en uit het verleden, ik scrolde langs wat oude columns en stuitte op een clipje van een tv-show waarin ik vijf jaar geleden aanschoof. Destijds had ik, samen met een collega, een boek geschreven over het ouderschap. We werden in kranten en op tv geïnterviewd, omdat we nogal stelling namen. Naar onze mening was het nodig om de roze wolk door te prikken die om het krijgen van een kind heen hangt. Jonge ouders weten vaak niet waaraan ze beginnen. Zeiden we. Het is allemaal een stuk pittiger dan je denkt. Waarschuwden we. Het boek was een afgeleide van het online magazine dat we een jaar eerder startten, en in dezelfde toon geschreven.
Dit is een Premium-artikel. In Libelle Premium vind je onze beste artikelen en video’s. Probeer nu 2 weken gratis!
€2,99
per maand
of Inloggen