
Premium
Je kunt nu onbeperkt alle Libelle Premium-artikelen lezen zonder reclame. Binnen 24 uur ontvang je een bevestigingsmail.
Veel plezier!
Premium
Heleen Lameijer (32) werkt als spoedeisende hulp arts (SEH) in het Medisch Centrum Leeuwarden. Ze test patiënten op corona en via haar Instagram-account MakeScienceWork deelt ze haar kennis over het virus.
“Mijn collega’s en ik staan op de spoedeisende hulp als het ware in de frontlinie om patiënten met corona te helpen. Iedereen die ziek is, hoest en hoge koorts heeft, komt langs onze deur. Bang om zelf corona te krijgen ben ik door alle veiligheidsmaatregelen niet, maar omdat ik verantwoordelijk ben voor mijn patiënten, doe ik er alles aan om zelf niet ziek te worden. Ik kom niet meer in winkels en ben gestopt met bezoekjes aan mijn 95-jarige oma. Op dit moment zie ik zelfs mijn eigen partner niet. Hij heeft geen corona, maar is wel snotterig en ik wil niets oplopen. Daarom blijft hij tijdelijk in zijn eigen huis.
Dit is een Premium-artikel. In Libelle Premium vind je onze beste artikelen en video’s. Probeer nu 2 weken gratis!
€2,99
per maand
of Inloggen