princess on a budget
Zweedse kroonprinses Victoria draagt groen Zara-pak in Amsterdam
Kroonprinses Victoria van Zweden is in Nederland en iedereen mag het weten. In een knalgroen pak - helemaal volgens de laatste modetrends - spotten we Victoria in Amsterdam wanneer ze op het punt staat om een boottocht door de grachten te maken.
Twee dagen heeft Victoria uitgetrokken voor haar bezoek aan Nederland. Ze woont onder andere een galadiner bij ter ere van het 60-jarig jubileum van de Zweedse Kamer van Koophandel en in Rotterdam brengt ze een bezoek aan het schip De Nieuwe Maza.
Kroonprinses Victoria in Zara
Voor haar bezoek aan ons land zet Victoria haar beste modebeen voor. Gehuld in een ton-sur-ton pak van Zara met bijpassende pumps ziet Victoria er niet alleen zakelijk uit, maar ook modieus. Ze is tenslotte in het land waar modekoningin Máxima regeert.
Het pak van Zara, dat samen nog geen € 100 kost, vliegt de winkels uit. Hier kun je het online nog bestellen:
De groene blazer van Victoria, € 49,95
En de bijbehorende pantalon, € 39,95