'GTST'-actrice Sanne Langelaar bevallen van tweede zoontje Beeld EM-Press/Patrick van Emst
'GTST'-actrice Sanne Langelaar bevallen van tweede zoontjeBeeld EM-Press/Patrick van Emst

Babynieuws

'GTST'-actrice Sanne Langelaar bevallen van 2de kind

Actrice Sanne Langelaar (37) is bevallen van haar tweede kind en tevens tweede zoontje. Dat maakt ze maandag op Instagram bekend met een foto.

Tara StokdijkEM-Press/Patrick van Emst

Het jongetje kwam vorige week al, op zondag 13 juni, ter wereld en heeft de naam Isaak Benjamin gekregen.

Sanne Langelaar bevallen van zoon

Op de foto is te zien hoe Sanne in bed ligt met de kleine Isaak tegen haar aan. Bij de foto schrijft ze: “Hij is er! Sinds vorige week woont er een klein mannetje in ons huis dat het liefst zijn gezichtje in mijn oksel begraaft. Onze lieve zoon Isaak Benjamin is zondag 13 juni geboren en doet het geweldig. Zijn grote broer Sam overlaadt hem met knuffels en kusjes en wij doen naar hartelust met hem mee. Wat een geluk!”

Gezin

In januari maakten Sanne en haar partner, acteur David Lucieer (38), bekend dat zij een tweede kindje verwachtten. De twee hebben al een zoon samen, Sam Eli, die in oktober 2021 drie kaarsjes mag uitblazen.

Carrière

Sanne Langelaar kun je kennen van Goede tijden, slechte tijden. Ze nam de rol van Sjors over van actrice Inge Schrama. Daarnaast was Sanne onder andere te zien in Verliefd op Ibiza, Michiel de Ruyter en Dagboek van een callgirl en vanaf volgende maand zal ze te zien zijn in de gloednieuwe dramaserie Swanenburg.

Dochter van Daphne Deckers zou dolgraag rol in GTST spelen

De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!

Bron: AD.

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden