Babynieuws
'GTST'-actrice Sanne Langelaar bevallen van 2de kind
Actrice Sanne Langelaar (37) is bevallen van haar tweede kind en tevens tweede zoontje. Dat maakt ze maandag op Instagram bekend met een foto.
Het jongetje kwam vorige week al, op zondag 13 juni, ter wereld en heeft de naam Isaak Benjamin gekregen.
Sanne Langelaar bevallen van zoon
Op de foto is te zien hoe Sanne in bed ligt met de kleine Isaak tegen haar aan. Bij de foto schrijft ze: “Hij is er! Sinds vorige week woont er een klein mannetje in ons huis dat het liefst zijn gezichtje in mijn oksel begraaft. Onze lieve zoon Isaak Benjamin is zondag 13 juni geboren en doet het geweldig. Zijn grote broer Sam overlaadt hem met knuffels en kusjes en wij doen naar hartelust met hem mee. Wat een geluk!”
Gezin
In januari maakten Sanne en haar partner, acteur David Lucieer (38), bekend dat zij een tweede kindje verwachtten. De twee hebben al een zoon samen, Sam Eli, die in oktober 2021 drie kaarsjes mag uitblazen.
Carrière
Sanne Langelaar kun je kennen van Goede tijden, slechte tijden. Ze nam de rol van Sjors over van actrice Inge Schrama. Daarnaast was Sanne onder andere te zien in Verliefd op Ibiza, Michiel de Ruyter en Dagboek van een callgirl en vanaf volgende maand zal ze te zien zijn in de gloednieuwe dramaserie Swanenburg.
Dochter van Daphne Deckers zou dolgraag rol in GTST spelen
De beste berichten van Libelle in je mailbox ontvangen? Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!
Bron: AD.