Om déze reden is Buddy Vedder niet te zien in ‘The Passion Hemelvaart’
Het is weer Hemelvaart en dan kan sinds vorig jaar The passion Hemelvaart niet meer ontbreken. Wie wél ontbreekt in deze editie is Buddy Vedder (28). Gelukkig is er geen reden tot paniek, want de reden waarom is eigenlijk bést heel logisch.
In The passion Hemelvaart zien we ieder jaar het verhaal van Jezus, waarin hij wordt veroordeeld tot de doodstraf. The passion Hemelvaart vertelt het verhaal dat daarna volgt.
Buddy Vedder
Buddy speelt de rol van Judas in The passion. Maar in de Hemelvaart-editie speelt Judas geen rol omdat die zich dus richt op de tijd na de dood van Jezus. Tegen die tijd heeft Judas, die berucht werd na zijn verraad op Jezus, zichzelf al van het leven beroofd.
The Passion Hemelvaart
Niet alleen het verhaal van Maria Magdalena wordt verder uitgediept in The passion Hemelvaart, ook zien we meer van Pilatus, die Jezus tot de dood heeft veroordeeld. Naast Pilatus zien we zijn vrouw, Claudia Procula, dit jaar voor het eerst in The passion. Die rol wordt vertolkt door actrice Nhung Dam.
Bron: RTL Boulevard