Renze Klamer (32) is weer vrijgezel: “Maar we zijn nog steeds gek op elkaar”
Presentator Renze Klamer (32) is weer vrijgezel. Hij en Dhena Arendina Florance hebben hun relatie beëindigd.
In een verklaring aan RTL Boulevard laten ze weten dat ze niet meer samen zijn: “We zijn uit elkaar. Onze ambities en de praktische invulling daarvan liepen niet meer synchroon, maar we zijn nog steeds gek op elkaar.”
Renze Klamer weer vrijgezel
Een jaar geleden bevestigde Renze op Instagram dat hij een relatie had met Dhena, maar helaas heeft dit niet lang mogen duren. Er gingen al een tijdje geruchten over de relatiebreuk en die zijn nu door het stel bevestigd.
Eerste ontmoeting
Hoe de twee elkaar kennen? Verslaggever Matthijs Albers liet op LibelleTV weten dat Renze en Dhena elkaar niet op het werk hebben ontmoet, zoals werd gedacht, maar dat de eerste ontmoeting op een terrasje plaatsvond.
Samenwonen
In oktober vorig jaar was het nog erg serieus tussen de twee: ze waren net gaan samenwonen. Dhena had veel gereisd en geen fijne woonplek voor zichzelf, en dus huurden de twee samen wat. Inmiddels zal een van de twee waarschijnlijk een ander stulpje hebben gevonden.
De kinderen van Renze
Renze heeft twee kinderen met zangeres Pearl Jozefzoon, een dochter en een zoon. Hij trouwde op 22 mei 2014 met Pearl, maar op 11 oktober 2019 maakte hij bekend dat ze uit elkaar waren. Bekijk hieronder wat lieve kiekjes van Renze en zijn twee kinderen:
De ex-vrouw van Martijn Krabbé, Amanda, deelt een bijzondere foto waaruit blijkt dat ze gelukkig weer door één deur kan met haar de presentator. En dat is wel eens anders geweest:
Bron: RTL Boulevard