Zo zag hunk Hans uit ‘B&B vol liefde’ er vroeger uit
Nederland leert hem in B&B vol liefde kennen als de eigengereide b&b-eigenaar die in 2002 naar het Franse dorpje Dégagnac vertrok om zijn droom waar te maken. Dat de 59-jarige Hans vroeger een ware hunk was, laat hij nu zien met een foto uit de oude doos.
Hij kon niet wachten tot donderdag voor deze zogenaamde throwback Thursday.
Hans uit B&B vol liefde
Hans staat bekend om zijn stoere randje, zijn liefde voor paarden en het feit dat hij nooit droog staat (wijn genoeg daar in Frankrijk, óók in het slapende dorp Dégagnac). Zijn bed and breakfast Du Passe Temps runt hij geheel op zijn eigen manier en middels het programma hoopt hij een vrouw te vinden die naadloos op zijn leven aansluit én aan zijn wensen voldoet.
Aan aanmeldingen geen gebrek voor ons Hans. Na het zien van deze oude foto die uit zijn ‘hunk fase’ stamt, snap je misschien wel waarom.
Overnachten bij Hans
Wil je net als Petra en Yovan eens overnachten bij Hans? Dan kun je een nachtje boeken in Du Passe Temps. Je kunt logeren in een van de twee vakantiehuizen of drie b&b-kamers, op de camping of in het chalet. Hier vind je meer informatie over slapen in de b&b van Hans en de andere kandidaten.
Bron: Facebook