null Beeld

Hond snapt niet waarom baby niet kan kruipen en doet het even voor

Vaak wil een hond een pasgeboren baby al vanaf het eerste moment beschermen alsof het zijn broertje of zusje is. Deze hond wil de baby ook leren kruipen.

Chanan Foppen

De hond en de baby in deze video hebben een wel heel speciale band. Het 5 maanden oude kindje doet er alles aan om te kunnen kruipen, maar dat wil nog niet helemaal lukken. Maar dan gaat het hondje zich ermee bemoeien om het kindje te leren kruipen. De viervoeter doet even voor hoe het moet, maar het kindje lijkt het nog niet helemaal te begrijpen.

De mooiste artikelen van Libelle ontvangen in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

LEES OOK:

Bron: Littlethings.com. Beeld: Kijk

Op alle verhalen van Libelle rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@libelle.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden