Actief aan zee
Pieterburen – Wandelen op water
’t Is dan wel geen strand, maar het wad blijft een van de mooiste landschappen van Nederland. Ploeter door modder en zwerf door de eindeloze leegte, onderweg begroet door krabben, garnalen en andere wadbewoners. Wadloop-stichting Pieterburen organiseert verschillende wadloop- en zwerftochten. Bekijk de website.
Libelle aanbieding: Wandelingen
Zwerf door slik en zee onder begeleiding van een gids.
– Wandeling ‘Getijdenhaventje Noordpolderzijl’ (2½ à 3 uur) gaat naar de kleine haven met een authentiek cafeetje onder aan de dijk. Het lijkt het einde van de wereld, maar het is het begin van het wad.
– De zwerftocht naar het Molengat/Pieterburenwad (3 uur) is een mooie tocht met slik aan begin en eind en onderweg
geulen om door te waden.
– De Zwerftocht Robbengat/Andelbult (3 uur) kent nogal wat slik. Tip: trek oude, hoge gymschoenen aan!
De tochten kosten normaal € 11,- p.p., Libelle-lezeressen krijgen € 1,50 korting en betalen € 9,50 p.p. Informatie en reserveringen via www.wadlopen.com, e-mail: info@wadlopen.com of tel. 0595-52 83 00. Deze aanbieding is geldig tot 3 oktober 2010.
Libelle aanbieding: Stuif es in
Op vertoon van pagina 105 van Libelle 29 kunt u deelnemen aan The Strand instuif-programma. Libelle-lezeressen betalen € 17,50 i.p.v. € 19,50 (individuele deelname mogelijk). Kijk op www.the-strand.nl voor het actuele programma. Langevelderslag 36-38, Noordwijk.
En omdat al dat sporten op het strand dorstig en hongerig maken, ontvangt u op vertoon van pagina 105 van Libelle 29 bij de aanschaf van een bruisende fles prosecco een gratis Nederzandtsbittergarnituur. St(r)andplaats Nederzandt, Langevelderslag 36–56, Noordwijk, www.nederzandt.com.
Libelle aanbieding: Blo-karten
Lezeressen kunnen een uurtje blo-karten op het strand van Wijk aan Zee voor de speciale Libelle-prijs
van € 22,50 (i.p.v. € 25,-) op vertoon van pagina 105 van Libelle 29. Reserveren via www.ikwilstrandzeilen.nl.
Geldig t/m 31 augustus 2010.
Libelle aanbieding: Catamaranzeilen
Leer in één dag catamaranzeilen. Onder leiding van een instructeur neemt u zelf het roer over op
open zee. De dag kost normaal € 150,- p.p, Libelle-lezeressen betalen 125,- p.p. (incl. instructeur,
wetsuit, zwemvest, trapezevest en schoenen). De aanbieding is geldig tot eind september 2010.Kijk voor informatie op www.catamaranschooldezeemeeuw.nl. Reserveren kan via catamaran@zeelandnet.nl of tel. 0117-49 20 73.
Libelle aanbieding: Strandavonturen
Strandavonturen. Of het nu een workshop vlieger maken in Scheveningen is of powerkiten op het strand van Wijk aan Zee, bij Mydays krijgt u maar liefst 10% korting op deze en alle andere belevenissen die op de website staan.
Dus surf naar www.mydays.nl en boek een belevenis naar keuze o.v.v de Libelle kortingscode 29F7374B of tel. 0900-333 07 77. Geldig t/m 31 augustus.