Libelle-special: Tuinen!
Op diverse tuinbeurzen en open tuindagen kan je inspiratie op doen voor je eigen tuin. Je kan ook meedoen aan de workshop Tuinplantenkennis van Modeste Herwig.
Tuininspiratie
Workshop Tuinplantenkennis
Tijdens de workshop Tuinplantenkennis van schrijfster en tuinfotograaf Modeste Herwig worden de beste tuinplanten per seizoen behandeld. Aan de hand van het nieuwe plantenkaartsysteem van Modeste leer je waar je op moet letten bij het selecteren van de juiste planten. Je maakt tijdens deze workshop een ontwerp voor je eigen border en je krijgt een rondleiding door de privétuin van Modeste. Hierna volgt een bezoek aan een kwekerij om nog meer tuinplanten te leren kennen.
Libelle-workshop Tuinplantenkennis
De Libelle-workshop Tuinplantenkennis wordt op dinsdag 7 juni gehouden in Soest. Je kunt je inschrijven door een e-mail te sturen naar info@modesteherwig.eu. Overige data in overleg. De cursusprijs bedraagt 110,-. Dit is inclusief koffie met gebak, een uitgebreide lunch, middagthee, gebruik van tekenmateriaal, 10% korting op gekochte planten én Modeste Herwig’s nieuwe plantenkaartensysteem t.w.v 14,95. De plantenkaarten zijn ook verkrijgbaar in de boekwinkel of online te bestellen.
Zomerbol van 2011
Sommige bloemen zijn zo bekend als snijbloem dat je bijna zou vergeten dat het van oorsprong buitenplanten zijn. Anemone coronaria is zo’n bekende bloem. Het bolletje is door een jury van groendeskundigen uitgeroepen tot Zomerbol van het Jaar 2011. Plant de knolletjes van Anemone coronaria vanaf maart in de tuin en na drie maanden verschijnen de mooie bloemen.
Informatie over de Libelle-special
De Libelle-specials kosten €3,75. Wil je de Libelle-specials thuis ontvangen? Neem dan een Libelle-special abonnement.